אודות

פרויקט “עוצמה לחייל” פועלת כל השנה למען חיילי ישראל ברחבי הארץ. פרויקט הדגל שלנו הוא הענקת תפילין מהודרות לחייל שזקוק להן – ישנם חיילים שהתפילין נפסלו או אבדו במהלך השירות בשטח, אנחנו כאן כדי להעניק להם את הנשק הרוחני – הביטחון לעמוד על המשמר.

בנוסף לכך ״עוצמה לחייל״ מארגנת ומפיקה ימי הולדת לחיילים בודדים, מגיעים עם עוגה, מתנה, כיבוד ובעיקר מביאים הרבה שמחה וכיף לחיילים שלנו.

פרויקטים נוספים הם חלוקת תלושי חג לחיילים בודדים ופק”ל קפה עם כל האביזרים הנלווים לחמם להם את השמירה. גם בחגים אנחנו מגיעים למוצבים ולבסיסים לשמח את החיילים ולהביא להם את אור החג עד מקום השירות.

מטרתנו היא להוסיף שמחה ואור על פניהם של החיילים, להעניק להם תחושה של בית חם בכל מקום ולהראות שעם ישראל מאחוריהם תומכים ומודים להם על ההקרבה הגדולה.

החיבור בין הפרויקט לעמותה

עמותת ועד חסידי חב״ד הקימו לפני 5 שנים את פרויקט ״עוצמה לחייל״ כיוזמה משותפת עם קבוצת חברים פעילים חברתיים מכל קשת האוכלוסיה ממקומות שונים בארץ שפעלו בשטח עוד בטרם הקמת הפרויקט ורצו לפעול תחת עמותה מסודרת כדי להגדיל את העשיה וחברו לפרויקט.
כעמותה מסודרת שמתנהלת לפי נהלים ניתן לראות כל הוצאות ההכנסות כל פרויקט 
בצורה ברורה ולאיזה פעילות הוא מוקדש בצורה הכי שקופה שיש .
לעמותה ניהול תקין וסעיף 46 לצפיה בכל המסמכים > לחץ כאן
 
העמותה התגייסה לאתגר לאור הבקשות הרבות שזרמו לתמיכה וחיזוק רוחני לחיילים
כידוע, תנועת חב״ד דוגלת באהבת חינם ותמיכה בכל יהודי באשר הוא כפי שהם דוגלים לעשות בכל העולם למען חילונים ודתיים כאחד ובטח כאשר מדובר בחיילי צה״ל – הילדים של כולנו.
לחזק אותם בכל דרך במיוחד בתקופת המלחמה אנחנו כאן למענם.
 
 
מטרת הפרויקט בשיתוף פעולה מלא עם מתנדבים מכל קצוות הארץ היא לתמוך בכל שהחיילים צריכים נפשית וגם תמיכה פיזית בציוד, תפילין, פק״לי קפה, שוברי קנייה למזון, ערכות מוצרי היגיינה, ערכות חורף ביגוד ועוד בשיתוף פעולה מול המפקדים והבסיסים.
 
הפרויקט חרט על דגלו השנה להוות  עבורם גב תמיכה בכל הנדרש החל מחלוקת ציוד וערבי כיף 
ועד תמיכה רוחנית של תפילין. במלחמה התגייסנו גם למען חיילי המילואים שעזבו הכול וקורסים כלכלית. בהענקת שוברי תמיכה לאוכל אנחנו כאן רק כדי לחבק ולעזור לכל אלו שנותנים הכול למען הצלתנו.

צור קשר

פרויקט "עוצמה לחייל"
מס. עמותה: 580224855

077-9920473

info@poweridf.co.il

מפת אתר

ועוד...